Objednávejte nyní i přes Zásilkovnu

Zásilkovna - Flexibilní a Pohodlná

Zásilkovna je oblíbeným a důvěryhodným poskytovatelem doručovacích služeb, který nabízí rychlé, efektivní a bezpečné dodání vašich objednávek přímo do jedné z mnoha výdejních míst po celé republice. S více než tisícem výdejních míst můžete vybrat to nejbližší a nejpohodlnější pro vás.

Rychlost a Bezpečnost

Zásilkovna se může pochlubit rychlým a spolehlivým doručením. Váš balíček je pečlivě zpracován a sledován po celou dobu cesty až k vám, takže se můžete spolehnout na to, že vaše objednávka dorazí v bezpečí a včas.

Jak to Funguje?

Po dokončení nákupu na našem webu jednoduše zvolte možnost doručení přes Zásilkovnu. Poté si můžete vybrat výdejní místo, které je pro vás nejbližší a nejpohodlnější. Jakmile je vaše objednávka připravena k odeslání, dostanete upozornění, a jakmile dorazí na vybrané místo, dostanete další upozornění.

Zavedením možnosti doručení přes Zásilkovnu se snažíme zajistit, že nakupování u nás bude co nejpohodlnější a nejflexibilnější. Doufáme, že tato nová možnost doručení vám poskytne ještě lepší zážitek z nákupu u nás.